یکی از بهترین و زیباترین راه های دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان استفاده از سرویس خواب و تخت خواب تاشو کودک و نوجوان است که بسیار شیک است و فضای کمی میگیرد. تخت خواب تاشو فضای کم و موقتی از اتاق خواب شما را در هنگام خواب اشغال می کند و با دکوراسیون زیبای خود جلوه دلباز و شکیلی به اتاق میدهد.

 

تخت خواب تاشو کودک و نوجوان

تخت خواب تاشو کودک و نوجوان.

تخت خواب تاشو چیست؟

تخت تاشو به تخت هایی گفته میشود که عموما دارای جک و فنر هستند و با استفاده از آنها جمع و باز میشوند و دارای نمای بسیاز زیبا هستند که فضای بسیار کمی را اشغال میکنند.

تخت خواب تاشو  بسیار مناسب برای فضاهای کوچک است زیرا فضای بسیار کمی اشغال میکنند و در صورت عدم نیاز به آنها به راحتی جمع کرده و از فضای بیشتری میتوان بهره برد.

مزایای تخت خواب تاشو

اگر شما تمایل دارید تخت خواب برای چند ساعتی از فضای اتاق خواب تان حذف شود بهتر است از تخت خواب تاشو در فضای اتاق خواب استفاده کنید زیرا این مدل تخت خواب ها به گونه ای طراحی میشوند که شما قادر هستید در صورت نیاز آن ها را باز کنید و از تخت خواب استفاده نمایید و در مواقعی که به تخت خواب نیاز ندارید آن ها را جمع کنید.

تخت خواب تاشو بسیار مناسب برای کودک ها و نوجوان ها میباشد زیرا با جمع کردن آنها فضای بیشتری از اتاق در دسترس قرار میگیرد و علاوه بر این، اتاق بسیار مرتب تر و دلباز تر دیده میشود.

 

معایب تخت خواب تاشو

همانطور که میدانیم تخت  خواب تاشو  با استفاده از جک ها باز و بسته میشوند و جنس آن ها عموما از ام دی اف و چوب است پس حتما در هنگام خرید باید خیلی توجه به کیفیت داشت که بهجا  مرغوب ترین و بالاترین کیفیت در تخت های تاشو و تخت تاشو کودک و نوجوان را دارا است.

متاسفانه بسیاری از نصاب ها از شیوه نصب و یراق نامناصب استفاده میکنند که پس از مدتی باعث کاهش عمر تخت تاشو میشود و صدا تولید میکنند بخصوص تخت تاشو کودک و نوجوان ها که به تعداد دفعات بیشتری باز و بسته میشود و دارای تحرک بیشتری هستند.

 

انواع تخت خواب تاشو

تخت های تاشو انواع مختلفی دارند که در ادامه دو مورد از آنها را بررسی میکنیم و شما بسته به نیاز خود میتوانید مورد دلخواه خود را تهیه کنید.

۱-تخت کودک

۲-تخت نوجوان

۳-تخت دو نفره

۴-تخت تک نفره

 

تخت تاشو کودک

تخت تاشو کودک

تخت تاشو نوجوان

تخت تاشو نوجوان

تخت خواب تاشو کودک

معمولا کودکان در اتاقشان فضای بیشتری میخواهند به طور مثال فضایی برای بازی و چیدن اسباب بازی ها یا درس خواندن که هرچقدر بیشتر باشد امکان راحتی بیشتری را برای کودک فراهم میکند که تخت های تاشو این ویژگی را برای کودکان و اتاق آنها فراهم میکند و کودک فضای بیشتری را در اتاق خود برای بازی و غیره دارد.

یکی از ویژگی های این تخت ها این است که با توجه به خلق و خو و اخلاق کودک شما طرح ها و رنگ های تخت ها ایجاد شوند.

 

تخت خواب تاشو نوجوان

اتاق نوجوان ها متانسب با سن آنها معمولا اهمیت بیشتری در مرتب بودن دارد که این نوع تخت ها آن را فراهم میکنند زیرا با تا شدن فضای بیشتری را در اختیار قرار میدهند و میتوان از امکانات دیگری که میشد به تخت اضافه کرد مانند کشو ها و جا برای وسایل استفاده کرد که بسیار ظاهر شیک و آراسته ای ایجاد میکند.

اگر نوجوان ها اتاق را شراکتی استفاده میکنند مدل تخت های تاشو دو نفره میتواند از بهترین گزینه برای آنها باشد زیرا با زیبایی و جلوه خاص خود نمای زیبایی به اتاق میدهند.

 

 انوع تخت خواب تاشو کودک و نوجوان به همراه قیمت در بهجا

 

۱-تخت تاشو  عمق ۴۵

 

 

دو طبقه نوجوان افقی

تخت تاشو ۰۰۰ ۰۵۰ ۱۳ تومان
کابین فوقانی ۰۰۰ ۳۳۰ ۲ تومان

تخت عمودی نوجوان

تخت تاشو ۰۰۰ ۸۳۰ ۶ تومان
کابین فوقانی ۰۰۰ ۲۷۰ ۱ تومان

تخت تاشو عمودی نوزاد

تخت تاشو ۰۰۰ ۴۷۰ ۱۰ تومان
کابین فوقانی ۰۰۰ ۷۵۰ ۲ تومان

تخت تاشو عمودی نوزاد

تخت تاشو ۰۰۰ ۲۱۰ ۷ تومان
کابین فوقانی ۰۰۰ ۳۲۰ ۱ تومان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تخت تاشو افقی نوجوان

تخت تاشو ۰۰۰ ۲۵۰ ۹ تومان کابین فوقانی ۰۰۰ ۳۳۰ ۲ تومان

تخت تاشو افقی نوجوان (بدون ویترین)

تخت تاشو ۰۰۰ ۲۰۰ ۶ تومان
کابین فوقانی ۰۰۰ ۰۰۰ ۰۰ تومان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۲-تخت تاشو عمق ۶۰

 

تخت تاشو افقی (بدون ویترین)

تخت تاشو ۹۰ ۰۰۰ ۰۰۰ ۹ تومان
تخت تاشو نوجوان ۰۰۰ ۴۵۰ ۹ تومان

تخت تاشو نوزاد عمودی 90 با حفاظ تاشو

تخت تاشو ۰۰۰ ۷۰۰ ۹ تومان
کابین فوقانی ۰۰۰ ۶۷۰ ۱ تومان

خت تاشو نوزاد افقی با حفاظ تاشو

تخت تاشو ۰۰۰ ۷۵۰ ۱۱ تومان
کابین فوقانی ۰۰۰ ۷۴۰ ۲ تومان

تخت تاشو عمودی نوجوان

تخت تاشو ۰۰۰ ۱۵۰ ۹ تومان
کابین فوقانی ۰۰۰ ۶۲۰ ۱ تومان

تخت تاشو

تتخت تاشو ۰۰۰ ۳۷۰ ۱۰ تومان
کابین فوقانی ۰۰۰ ۶۳۰ ۲ تومان

تخت تاشو دوطبقه نوجوان دو طبقه

تخت تاشو ۰۰۰ ۱۵۰ ۱۷ تومان
کابین فوقانی ۰۰۰ ۶۳۰ ۲ تومان