قیمت کلاف تخت خواب تاشو

کلاف تخت خواب تاشو از اصلی ترین اجزای تخت است که سایر اجزای آن مانند بدنه و جک ها و یراق ها همه و همه به آن متصل میشوند و این از اهمیت زیاد کلاف خبر میدهد. تهیه کلاف با قیمت و جنس مناسب بسیار اهمیت دارد.

تخت خواب تاشو

در زندگی مدرن و امروزی همه ما دوست داریم از حداقل فضا بیشترین استفاده را ببریم  که برای عملی  و امکان پذیر  شدن این اصل مهم پیشنهاد ما برای اتاق خواب و منزل شما و عزیزانتان تخت‌ خواب تاشو بهجا است.

شما میتوانید بعد از استفاده از تخت خواب تاشو به راحتی آن را جمع کرده و از فضای بوجود آمده استفاده کنید و بهترین بهره را از فضای دلنشین خانه خود ببرید.

استفاده از این تخت ها نه تنها به عنوان یک الزام اجتناب ناپذیر در زندگی شهرنشینی به شمار می‌رود بلکه در بسیاری از دفاتر کار، محل های اداری و از سوی افرادی که همواره در سفرهای طولانی و کمپینگ های دسته جمعی هستند مورد استقبال فراوان قرار گرفته است که همین امر مهر تاییدی بر پرکاربرد بودن این وسیله می باشد.

 

تخت خواب تاشو

                  تخت خواب تاشو بهجا

احتیاط  لازم برای تخت تاشو

همانطور که میدانیم تخت  خواب تاشو  با استفاده از جک ها باز و بسته میشوند و جنس آن ها  تخت عموما از ام دی اف و چوب است پس حتما در هنگام خرید باید خیلی توجه به کیفیت داشت که بهجا  مرغوب ترین و بالاترین کیفیت  انواع مختلف  تخت در طرح های گوناگون  را دارا است.

متاسفانه بسیاری از نصاب ها از شیوه نصب و یراق نامناسب استفاده میکنند که پس از مدتی باعث کاهش عمر تخت تاشو میشود و صدا تولید میکنند بخصوص تخت تاشو  منازل که به دیوار متصل میشوند  زیرا به تعداد دفعات بیشتری باز و بسته میشود و دارای تحرک بیشتری هستند.

علاوه بر جک ها یراق آلات تخت نیز دارای اهمیت است که باعث دوام و بی صدا بودن تخت میشنود و کیفیت آن را تضمین میکنند. اگر یراق و کلاف تخت از جنس مرغوب نباشید پس از مدتی باعث فرسودگی شده و تخت شما کارایی خود را از دست میدهد.

نکته: جک های تخت خواب قابل تعمیر نمی باشند و باید تعویض گردندند، مدت زمان کارایی بعد از تعمیر حداکثر یکی الی چند روز است پیشنهاد ما به شما این است که  پول خود را برای تعمیر هدر ندهید.

 

انواع تخت تاشو:

تخت های تاشو انواع مختلفی دارند که در ادامه آنها را خدمت شما عزیزان معرفی میکنیم  و شما بسته به نیاز خود میتوانید مورد دلخواه خود را تهیه کنید.

شما عزیزان میتوانید طبق سلیقه خود طرح و رنگ انواع تخت را انتخاب کرده و بهجا برای شما آماده کند.

۱-تخت کودک

۲-تخت نوجوان

۳-تخت دو نفره

۴-تخت تک نفره

تخت خواب تاشو نوزاد

    نمونه  تخت خواب تاشو نوزاد

کلاف تخت خواب تاشو

تخت های  تاشو تخت هایی هستند که جهت صرفه جویی در فضای اتاق و بالا بردن میزان زیبایی سرویس خواب و کلاسیک بودن آن جایگزین تخت های زمینی میباشند .

تختخواب تاشو  نسل جدیدی از سرویس های خواب هستند که امروزه بنا به ویژگی هایی که دارند بهترین جایگزین سرویس های خواب ساده  میباشند.

این تخت ها لزوما بر روی زمین قرار نمیگیرند و فضای کمتری اشغال میکنند  که محبوب ترین این تخت ها تخت دیواری است . همچنین به جای ثابت بودن درب آن ، به راحتی توسط اتصال کلاف تخت تاشو و جک مخصوص به بدنه متحرک بوده و به راحتی میتوان باز و بسته کرد و پس از بسته شدن  داخل محفظه اصلی تخت قرار میگیرد .

باید توجه کرد که کلاف از بهترین جنس و شکل باشد تا مشکلی برای بدنه و دیگر اجزا ایجاد نشود و به راحتی و برای مدت طولانی باز و بسته شود بدون هیچ گونه مشکلی.

 

مقایسه کلاف بهجا با کلاف بازاری

 

کلاف بهجا

                                     کلاف بهجا

 

کلاف بازاری

                          کلاف بازاری

 

همین الان با ضمانت بدون شرط با کیفیت ترین محصول را از بهجا بخواهید و خیال خود را از جنس و دوام راحت نمایید