کابینت

قیمت کابینت فلزی پیش ساخته

قیمت کابینت فلزی پیش ساخته

قیمت کابینت فلزی پیش ساخته

قیمت کابینت فلزی پیش ساخته

در این نوشتار قصد داریم درباره قیمت کابینت فلزی پیش ساخته اطلاعاتی را خدمت شما ارائه کنیم،اما قبل از آن بهتر است در ابتدا با کابینت فلزی پیش ساخته و انواع آن و همچنین نحوه محاسبه قیمت این نوع کابینت آشنا شوید.

تعریف کابینت پیش ساخته و انواع آن:

کابینت پیش ساخته،به کابینت هایی گفته میشود که آماده‌ی نصب بوده و با ابعاد استاندارد ساخته شده‌اند و فرآیند سفارش تا نصب این نوع کابینت‌ها فقط ظرف چند روز انجام می گردد.

تنوع در رنگ، طرح و ابعاد کابینت‌های پیش ساخته محدود می باشد و تعدد انتخاب را برای مخاطبانش محدود تر می کند.

متقاضی این نوع از کابینتها فقط می‌توانند از میان گلچینی از طرح‌ها و رنگ‌ها، کابینت آشپزخانه مورد نظر خود را انتخاب کرده و هم چنین، مانند کابینت‌های آماده در مقیاس صنعتی و تعداد بالا تولید می شوند و از طرفی هم از مزایای کاهش هزینه‌ی ناشی از مقیاس تولید نیز بهره مند میشوند،که این به معنای به صرفه بودن قیمت کابینت فلزی پیش ساخته نسبت به سایر انواع کابینت ها است.

انواع کابینت پیش ساخته

کابینت آماده و یا کابینت استوک در سه سبک تولید می شود:

سبک کلاسیک کابینت پیش ساخته یا کابینت آماده از جنس ممبران ،و سبک مدرن این کابینت از جنس هایگلاس می باشد و همچنین بک معمولی کابینت پیش ساخته یا کابینت آماده از جنس ام دی اف تولید میشود.

کابینت پیش ساخته در جنس بدنه سفید بوده و تفاوت عمده آن ها در جنس و نوع درب آن است.

کابینت فلزی پیش ساخته با درب ام دی اف(MDF):

ترکیب کابینت فلزی پیش ساخته با درب MDF یک ترکیب ایده آل برای کسانی است که دنبال یک کابینت زیبا و با قیمت مناسب و به صرفه هستند.

کابینت فلزی پیش ساخته یکی از ارزان‌ترین انواع کابینت است که در واقع اگر جنس فلز مصرفی در این نوع کابینت مرغوب باشد،قیمت آن چندان هم کمتر از کابینت ام دی اف نمیشود، اما به هر حال قیمت کابینت فلزی پیش ساخته در حدود ۲۰% کمتر از کابینت MDF کامل است.

نکته منفی که درباره کابینت‌های فلزی پیش ساخته وجود دارد این است که این نوع کابینت معمولاً از نظر زیبایی و جذابیت نمی تواند نظر خانم‌ها را جلب کند و سلیقه آنها را ارضا نمی کند.

اما نکته مورد توجه این است که کابینت فلزی پیش ساخته با درب MDF می تواند مزیت طول عمر و قیمت پایین کابینت فلزی را با زیبایی و جذابیت ام دی اف جمع کند و در نهایت منجر به تولید یک کابینت زیبا و شیک و البته با قیمت مناسب شود.

قیمت کابینت فلزی پیش ساخته

قیمت کابینت فلزی پیش ساخته با درب MDF:

در واقع قیمت کابینت فلزی پیش ساخته با درب ام دی اف را باید با ترکیب  قیمت کابینت فلزی و قیمت درب ام دی اف به دست بیاوریم، اما به هر حال قیمت این نوع کابینت هم می تواند بسته به متریالی که استفاده می شود متفاوت باشد که برای بدست آوردن قیمت دقیق آن بهتر است از یک کارشناس خبره راهنمایی گرفت.

عوامل بسیار زیادی مانند ارتفاع لازم برای پایه ها، ابزار و یراق، درصد کابینت‌های هوایی و زمینی می توانند بر روی قیمت کابینت فلزی پیش ساخته تاثیرگذار باشند.

همچنین در این زمینه توجه به دو نکته نیز ضروری به نظر می رسد،اولین نکته اینکه قیمت متری نگیریم و نکته دوم هم اینکه جزئیاتی مانند ارتفاع کابینت، عرض لازم و یا اگر جای مخصوصی لازم دارید را به کابینت ساز بگویید چون ممکن است بر قیمت نهایی تاثیرگذار باشد.

مزایای کابینت فلزی پیش ساخته:

  • ظرفیت کابینت پیش ساخته
  • سریع تر آماده شدن آشپزخانه با کابینت های آماده
  • آسانی تمیز کردن آشپزخانه
  • آسان تر شدن آشپزی

در پایان این این مقاله با تشکر و همراهی شما دوستان گرامی،از شما عزیزان دعوت میکنیم که در صورت هر گونه سئوال و یا دریافت مشاوره در خصوص قیمت کابینت فلزی پیش ساخته و موارد مرتبط با مشاوران ما در مجموعه به جا در ارتباط باشید.

قیمت کابینت فلزی پیش ساخته

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *