تخت تاشو انتخاب امروز برای منازل

انواع مختلفی از تخت تاشو  در بازار موجود می باشد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند از مهمترین انواع تخت خواب ها می توان به تخت دو طبقه ، تخت یک نفره ، تخت دو نفره و… می توان اشاره کرد این تخت ها اگر چه دارای هدف مشخصی می باشند اما دارای ساختار و ویژگی های مختلفی می باشند.

هر کدام می تواند برای یک اتاق خواب مناسب باشد شما با در نظر گرفتن نیاز های خود و همچنین بودجه ای که دارید می توانید اقدام به خرید تخت خواب نمایید . ما درقسمت های قبلی در سایت در مورد برخی از مدل های تخت تاشو توضیحاتی را ارائه داده ایم .

در این قسمت قصد داریم اطلاعاتی در مورد تخت تاشو  دو طبقه در اختیار شما قرار دهیم اگر قصد خرید تخت خواب تاشو دارید می توانید تا انتهای این بخش با ما همراه شوید و در صورت داشتن سوال نیز می توانید با مشاور های ما که در  سایت درج شده است در تماس باشید تا اطلاعات دقیق به همراه لیست قیمت تخت تاشو را در اختیار شما قرار دهیم .

 

تخت دونفره

 

 

ماهیت اصلی تخت های تاشو شاید این باشد که اتاق خواب ها با فضای اندکی ساخته شده اند اگر به گذشته برگردیم و ساختمان های قدیمی را با جدید مقایسه کنیم را خواهیم دید که اتاق خواب ها بسیار بسیار کوچک تر شده اند این فضای کم باعث شده است تا برخی از تجهیزات دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها تغییراتی داشته باشند از جمله یکی از این تجهیزات که دچار تغییر شده است تخت خواب ها می باشند که یکی از مدل های ” تخت تاشو ” می باشد

 

قیمت تخت تاشو

قیمت هر وسیله در تجهیزات دکوراسیون داخلی منزل به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد از جمله جنس، یراق، اندازه، نوع ساخت و … در قیمت تخت تاشو این موارد ذکر شده نیز می تواند تاثیر گذار باشد لذا در صورتی که قصد خرید این نوع از تجهیزات دکوراسیون داخلی را دارید می توانید با شماره های مندرج در وبسایت با ما در تماس باشید.

تخت تاشو یک نفره

تخت تاشو دیواری

                تخت تاشو دیواری

تخت خواب تاشو انواع مختلفی دارد که یکی از پر فروش ترین آن ها تخت خواب تاشو یک نفره می باشد این تخت همان گونه که از اسمش مشخص شده است برای یک نفر ساخته شده است شما می توانید سفارش خرید تخت خواب یک نفره را در سایز ها، طرح ها و مدل های مختلف سفارش دهید تا گروه سپهر چوب برای شما تخت مربوطه را ساخته و نصب کند

تخت تاشو دو نفره

آیا نیازمند خرید تخت خواب برای دو نفر هستید ؟ در این صورت نیز می توانید از تخت دو نفره تاشو که یکی دیگر از مدل های تخت خواب تاشو می باشد و مخصوص دو نفر است استفاده نمایید یکی از تفاوت های عمده تخت خواب تاشو یک نفره و دو نفره این است.

این تخت ها دارای عرض بیشتر بوده و مناسب دو نفر می باشد. از لحاظ ساختار جنس و یراق بین تخت خواب تاشو یک نفره و دو نفره تفاوتی وجود ندارد و تنها عرض تخت خواب دو نفره بیشتر می باشد .

تخت خواب تاشو دو نفره عمق 45تخت تاشو ارزان

در ساخت تخت خواب تاشو از چوب ها و یراق ها و ساختارهای مختلفی استفاده می شود قطعا تمامی موارد ذکر شده می تواند در قیمت تخت تاشو تاثیر گذار باشد. آیا نیازمند خرید تخت تاشو با حداقل هزینه می باشید ؟

شرکت با سابقه بهجا انواع مختلفی از این تخت ها را با چوب ها و فراورده های چوبی، یراق های داخلی و خارجی و غیره ارائه می کند بسته به اینکه از چوب استفاده شود و یا فراورده های چوبی، یراق داخلی باشد یا خارجی قیمت می تواند متفاوت باشد.

تخت تاشو کودک

معمولا کودکان در اتاق هایشان فضایی را برای بازی می خواهند که تخت تاشو کودک این امکان را فراهم کرده است که کودک فضای بیشتری را برای بازی در اتاق داشته باشد و همچنین لازم است ذکر شود که طرح ها و رنگ های این تخت ها به گونه ای ایجاد و انتخاب شده که می تواند مناسب با خلق و خوی کودکان دلبند شما باشد

تخت خواب تاشو نوزاد افقی با حفاظ تاشو

       تخت خواب تاشو نوزاد

تخت تاشو دو طبقه

از مدل های جدید تخت خواب تاشو می توان تخت خواب دو طبقه را نام بردکه علاوه بر اینکه ساختاری مقاوم دارد بسیار شیک می باشد که در زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق شما تاثیری چشمگیر را دارد.

تخت دوطبقه افقی نوجوان

           تخت دوطبقه افقی نوجوان

این نوع تخت خواب مدلی منحصر به فرد است که با توجه به شرایط و نیاز شما ساخته می شود این تخت خواب در زمانی که مورد استفاده قرار نمی گیرد به سمت دیوار جمع می شود دقیقا مانند یک کمد لباس و یا یک کتابخانه!!

مزایای تخت تاشو

تخت خواب تاشو همانطور که مشخص است از مزایای بسیاری برخوردار است و بزرگترین مزیتی که قابل توجه این تخت است این می باشد زمانی که ما نیازی به تخت نداریم می توانیم تخت را جمع کنیم به گونه ای که مانند یک کمد روی دیوار قرار بگیرد یکی دیگر از مزیت های این تخت این می باشد که می تواند در زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق تاثیر گذار باشد.

خرید تخت  خواب تاشو

آیا قصد خرید تخت تاشو دارید؟ شما می توانید  همین حالا  به صورت خیلی اسان و بی دردسر اقدام به خرید تخت تاشو کنید  خرید اینترنتی تخت تاشو از شرکت معتبر بهجا می باشد.

تخت خواب تاشو

 

میتوانید با مراجه به صفحه اصلی بهجا اطلاعات دقیق تخت ها و قیمت و اندازه آنها را انتخاب کنید.

تخت کمجا

اگر شما نیازمند یک تختخواب می باشید اما فضای کافی ندارد که یک تخت خواب مستقل خریداری نمایید می توانید از تخت خواب تاشو استفاده نمایید . این نوع از تخت خواب ها به سه صورت تخت خواب کمجا یک نفره و تخت خواب کمجا دو نفره و تخت کمجا دو طبقه در بازار وجود دارد و شما می توانید با توجبه به نیاز خود آنها را خریداری نمایید.

تخت تاشو دو طبقه

     تخت تاشو دو طبقه