تخت تاشو انتخاب امروز

با آپارتمانی شدن زندگی به خصوص در کلان شهرها، نیاز به استفاده از تخت تاشو بیشتر شده است زیرا فضای بیشتر خانه‌ها کوچک تر از قبل شده است. از طرفی افزایش سطح رفاه عمومی باعث شده است تا استفاده از برخی وسایل و امکانات تبدیل به ضروریات زندگی شود.

تخت تاشو افقی

                                                       تخت تاشو افقی

 

از جمله مهم‌ترین وسایل رفاهی که در اکثر خانه‌ها به چشم می‌خورد، تخت خواب است. اما قرار دادن تخت خواب در اتاق‌های کوچک همیشه مشکلاتی را به دنبال دارد. برای مثال اگر اتاق خواب کوچکی داشته باشید، با قرار دادن تخت در آن عملا امکان ایجاد یا قرار دادن کمد در اتاق را از دست خواهید داد.

راه حل این مشکل استفاده از تخت تاشو است.

تخت خواب تاشو افقی

اما شما می‌توانید با یک انتخاب هوشمندانه فضای اشغال شده توسط تخت خواب خود را بهینه کنید و آن را به یک انباری بزرگ برای قرار دادن وسایل مختلف تبدیل کنید.

اشنایی با تخت خواب تاشو

تخت خواب باکسی جک دار که می‌توان آن را نوعی تخت تاشو نیز دانست، می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد. حتی اگر اتاق شما کوچک نباشد یا کمد دیواری به اندازه کافی در آن تعبیه شده باشد، باز هم داشتن یک انباری در دسترس با این وسعت می‌تواند بسیار مصرفی و ایده آل باشد. اما یک تخت ساده را چگونه می‌توان به یک تخت با فضای کافی تبدیل کرد؟ با کمک کلاف فلزی عرضه شده در شرکت بهجا، یک تخت جادار برای خود خواهید ساخت.

 

کلاف فلزی تخت تاشو

                  کلاف فلزی تخت تاشو

کلاف تخت خواب تاشو کمجا چه می‌کند؟

تخت تاشو، به تخت‌هایی گفته می‌شود که کفی تخت به صورت متحرک است و توسط یک جک فلزی قوی بالا می‌آید. با کمک این محصول که از یراق آلات اتاق خواب به حساب می‌آید، فضایی مجزا و کاربردی زیر تخت ایجاد می‌شود که می‌توان آن را یک انباری خانگی کوچک اما بهینه دانست. این تخت کمجا، برای خانه‌ها به خصوص خانه‌های کوچک بسیار مناسب است. تخت خواب باکسی جک دار از یک کلاف فلزی بسیار محکم و جک‌های صنعتی ۳۰۰۰ نیوتنی تشکیل شده است.

قطعات تخت خواب فلزی

تبدیل تخت معمولی به تخت تاشو

اگر در اتاق خواب خود یک تخت معمولی دارید و تمایل دارید از مزایای تخت تاشو بهره‌مند شوید، می‌توانید به راحتی تخت ساده‌ی خود را به تخت خواب تاشو تبدیل کنید. برای این کار کافیست کلاف تخت جک دار را بخرید و آن را به جای کفی‌های چوبی، داخل فریم تخت خواب قرار دهید.

تخت خوتب تاشو

                                                        تخت خوتب تاشو

تخت جک دار به دلیل تولید در داخل کشور، امکان سفارشی سازی دارد. یعنی شما می‌توانید با توجه به ابعاد تخت خواب خود، کلاف تخت باکسی جک دار را از شرکت مورد اطمینان بهجا سفارش دهید. این امکان عالی باعث می‌شود تا تختی با ابعاد و ارتفاع دلخواه داشته باشید و از فضای داخل آن با توجه به نیازتان بهترین استفاده را ببرید.

 کفی تخت خواب تاشو و بررسی ارزش خرید آن

کفی تخت تاشو به میزان آهن به کار رفته در آلیاژ تشکیل دهنده‌ی کلاف و همچنین کیفیت جک بستگی دارد. هر چه وزن کلاف سنگین‌تر باشد، یعنی آهن بیشتری در ساخت کفی تخت به کار رفته و در نتیجه در دراز مدت دچار تغییر حالت نمی‌شود.

عامل دوم در ایجاد تفاوت قیمت بین تخت‌های باکسی، کیفیت جک‌هاست. جک‌های تعبیه شده در کلاف تخت باکسی جک دار بسیار با کیفیت هستند و با ضمانت بدون شرط به مشتریان عرضه می‌شوند.

جک‌های تخت باکسی از دسته‌ی جک‌های صنعتی بسیار قوی نیز به حساب می‌آیند. از این رو، هنگام باز کردن درب کفی تخت تاشو، باید حتما تشک روی آن قرار گرفته باشد، در غیر این صورت، جک با سرعت و قدرت بسیار بالایی که دارد، می‌تواند آسیب جدی با بدن وارد کند.

همه این امکانات برای استفاده بهینه از فضای اتاق خواب ایجاد شده‌اند. همچنین اگر در اتاق کمد دیواری دارید و با قرار دادن تخت برای باز و بسته کردن درب آن دچار محدودیت هستید، می‌توانید همراه با این کلاف فلزی، یراق آلات درب ریلی را نیز برای ریلی کردن درب کمد دیواری سفارش دهید تا فضایی مدرن و بهینه برای اتاق خواب ایجاد کنید.

کارشناسان ما در بهجا می‌توانند به شما رد ایجاد این فضا مشاوره دهند.

خرید اینترنتی تخت تاشو و کلاف از بهجا

خرید تخت تاشو به خاطر مزایای فراوانی که دارد به همه ی کسانی که به چیدمان منظم و اصولی وسایل خانه بسیار اهمیت می دهند توصیه می شود. شما می توانید با خرید اینترنتی کلاف تخت کمجا یا تاشو از بهجا، از اصالت و کیفیت محصول اطمینان حاصل کنید . سفارش خود را  درب منزل تحویل بگیرید.

برای ایجاد یک چیدمان سیستماتیک و منظم در اتاق خواب، می توانید در کنار استفاده از تخت خواب باکسی، از تجهیزات داخل کمد دیواری نیز برای بهینه سازی فضای کمد هایتان استفاده کنید.

اگر تجربه ی استفاده از این محصول را دارید و یا در مورد نحوه ی سفارش، خرید یا نصب کلاف تخت تاشو سوالی دارید، این نظرات و سوالات را برای ما کامنت کنید. کارشناسان شرکت بهجا در اسرع وقت پاسخ شما را ارسال خواهند کرد.