خلاقیت در طراحی دستشویی های کوچک

سینک بیضی

وقتی سینک روشویی را بیضی انتخاب می کنید، فضای سطح کابینت بیشتر می شود و می توانید لوازم بیشتری را روی آن قرار دهید. در میان آنها حتی می توان از گل طبیعی هم برای زیبایی بیشتر کمک گرفت.

2. حلقه‌ی آویز حوله

در کنار آینه یا بالای سینک دستشویی حلقه هایی برای آویزان کردن حوله نصب کنید تا سطح روی کابینت خالی شود. این گزینه، انتخاب بهتری هم هست زیرا حوله خیس را آویزان می کنید و باکتری کمتری به خود می گیرد.

3. چهارپایه

یک میز کوتاه یا چهارپایه شیک و زیبا را می توانید در کنار توالت بگذارید و برخی از وسایل ضروری دستشویی را روی آن بچینید. به این ترتیب، به دستشویی یک هویت تازه و متفاوت هم بخشیده اید.

4. میله آویز حوله حمام

اگر دستشویی و حمام در یک اتاق هستند، می توانید بالای وان حمام یا در فاصله ای کمی دورتر از دوش آب، میله های زیبایی نصب و حوله های حمام را روی آنها آویزان کنید.

5. کابینت

نصب کابینت در دستشویی نه تنها موجب زیبایی فضا می شوند، بلکه برای ذخیره انواع وسایل همچون شوینده ها، حوله، دستمال و … نیز بسیار کاربرد دارد. در ضمن، می توانید از سطح آن برای قرار دادن وسایل ضروری شست‌وشو نیز بهره بگیرید.

6. آینه

در فضاهای کوچک، استفاده از آینه یکی از ترفندهای قدیمی اما کاربردی است. می توانید روی یکی از دیوارهای دستشویی یا حمام، آینه بزرگی نصب کنید تا انعکاس نور بیشتری داشته باشد و توهم بزرگ تر بودن فضا را ایجاد کند.

7. کاشی طرح دار

کاشی هایی که طرح تکرار شونده و دنباله‌دار دارند، برای سرویس های کوچک گزینه های بسیار خوبی هستند. این طرح این توهم را ایجاد می کند که این فضا همچنان ادامه دارد.

8. سینک بلند

استفاده از سینکی که باریک است اما طول بلندی دارد نیز گزینه خوبی برای دستشویی های کوچک است. کانتر روی کابینت این سینک ها به ساکنین خانه اجازه می دهد تا روی آن انواع وسایل ضروری و حتی تزئینی قرار دهد. یعنی علاوه بر استفاده از فضا، موجب زیبایی آن نیز بشود.

garakani1991
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *