با توجه به زندگی امروزی و کوچک شدن منازل و اداره جات نیاز به تخت خواب تاشو افزایش پیدا کرده و میان مردم مورد استقبال قرار گرفته است به گونه ای که ما ترجیح میدهیم در خانه های خود از این تخت ها استفاده کنیم.

خطرات احتمالی تخت خواب تاشو

 

هر فردی برای استراحت در طول شبانه روز احتیاج به یک تخت خواب راحت دارد اما با توجه به شرایط زندگی های امروزی و کوچک شدن خانه و اداره ها، استفاده از تخت های معمولی کمی دشوار می باشد.  اینجاست که حس نیاز به یک تخت خواب تاشو  در ما احساس می شود.

این تخت ها علاوه بر اینکه نیاز ما را به داشتن یک تخت راحت فراهم می نماید بلکه سبب می شود با بستن آن در زمان هایی که هیچ استفاده ای از آن نداریم، بیشترین بهره را از اتاق خود داشته باشیم. اما مساله اصلی اینجاست که چقدر با این نوع از تخت خواب ها آشنایی داریم و از همه مهمتر چه میزان از خطرات تخت تاشو آگاه می باشیم؟

 

خطرات تخت خواب تاشو

 

در این مقاله سعی بر آن داریم تا بصورت کامل تمام مشکلات و معایب تخت خواب تاشو را با هم بررسی نماییم و از همه مهم تر شما را مطلع سازیم تا  شرکت پر افتخار بهجا برای رفع این مشکلات چه راه حل هایی را اندیشیده است تا مشتریان خود بتوانند با خیال راحت از این محصولات استفاده نمایند.

 

چند مورد از معایب تخت خواب تاشو

خرابی بدنه تخت:

یکی از اصلی ترین مشکلات تخت تاشو خرابی بدنه ی آن بعد از مدتی استفاده می باشد. بسیار مشاهده شده افرادی بعد از چند ماه استفاده از این محصول از این گلایه دارند که چرا بدنه آن خراب شده و در حال شکسته شدن می باشد. علت اصلی این مشکل استفاده از جنس ضعیف و بی کیفیت در بدنه تخت خواب تاشو می باشد.

خراب شدن کلاف فلزی:

هنگام تولید تخت از یک کلاف فلزی استفاده می شود. لازم است بدانید تمام وزن تشک، درب تخت و حتی فردی که بر روی آن می خوابد بر روی این کلاف قرار دارد. عدم استفاده از یک کلاف فلزی با کیفیت و مقاوم سبب مشکلاتی نظیر فشار آوردن بر روی درب تخت و شکسته شدن آن به مرور زمان خواهد شد.

 

کلاف

                                 کلاف

 

خراب شدن جک تخت تاشو:

 قطعا یکی از مهمترین قطعات این نوع تخت خواب، جک های پمپی می باشند. علاوه بر آن که عدم استفاده از بهترین نوع این قطعه سبب خرابی زود هنگام آن می شود،  عدم نصب صحیح نیز می تواند سبب بروز همین مشکل گردد.

جک تخت خواب تاشو

                       جک تخت خواب تاشو

خراب شدن تخت به دلیل جا به جایی:

بسیاری از افراد به علت جابه جایی به خاطر مسائلی مانند مستاجری، تغییر دیزاین و… شاهد خرابی تخت خود خواهند بود. به دلیل جا به جایی چند باره محل اتصالات هرز شده و امکان نصب مجدد وجود نخواهد داشت.

باز شدن خود به خودی تخت:

در بسیاری از موارد شاهد این موضوع هستیم که بدون مقدمه تخت خواب باز می شود و بر روی افراد میفتد. این موضوع در برخی مواقع می تواند ضررهای جبران ناپذیری ایجاد نماید. به عنوان مثال کودکی در زیر آن قرار داشته و در حال بازی کردن است !!!

بسته شدن تخت حتی در مواقعی که بر روی آن دراز کشیده اید:

بله شاید به ظاهر این موضوع نیز خنده دار به نظر برسد اما کاملا حقیقت داشته و اتفاق افتاده است. به دلیل استفاده از جک های بی کیفیت نیروی تخت بر نیروی شخص غلبه کرده و به راحتی بسته می شود.

 

در بالا به ۶ مورد از مهمترین معضرات تخت خواب تاشو  پرداختیم. اما به یاد داشته باشیم این خطرات نباید سبب شود که بطور کلی استفاده از این محصول را کنار گذاریم. باید به دنبال راه حلی برای رفع این مشکلات باشیم.

 

تخت خواب تاشو

                    تخت خواب تاشو

شرکت معتبر بهجا  با افتخار اعلام می نماید با بکارگیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و همینطور استفاده از مهندسین متخصص و حرفه ای در این امر توانسته تا با تولید محصولاتی بی نظیر تمامی مشکلات گفته شده در بالا را برطرف نماید. به همین سبب برای اطمینان خاطر شما بازدیدکنندگان و مشتریان گرامی راه کارهایی که تاشوسازان برای برطرف کردن آن ها پیشی گرفته را با یکدیگر مرور می نمیاییم.

 

برای رفع مشکل خرابی بدنه ی تخت،  اعلام می داریم که همه ی محصولات تاشوسازان با استفاده از بهترین MDF و متریال های روز بازار تولید و ساخته می شوند. به همین علت شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت محصولات سالیان سال از آن ها استفاده نمایید.

برای جلوگیری از خرابی کلاف فلزی،کلاف مخصوص بهجا در تخت ها استفاده میشود. در ضمن محل ای که تشک بر روی آن قرار می گیرد را با بصورت شبکه بندی است تا هیچ فشاری بر روی درب تخت وارد نگردد. تخت های تولید شده توسط بهجا تماما مورد ازمایش قرار گرفته اند.

 

کلاف بهجا

                       کلاف بهجا

 

تمامی قطعات بخصوص جک ها، از بهترین و مرغوب ترین متریال ها ی موجود در بازار فراهم می گردد. به همین علت هیچ وقت نگران خرابی جک تخت کمجا و یا بسته شدن بی هوای آن نباشید.

اما نوبت به مشکل باز شدن بی هوای تخت می رسد. مشکلی که با اطمینان خاطر به شما همراهان عزیز اعلام می نمایم که فقط و فقط چند شرکت در ایران  می باشند که توانسته اند برای آن راه حلی اتخاذ نمایند. با افتخارشرکت بهجا   استفاده از قفل ایمنی در تولید تخت خواب تاشو این امکان را ایجاد نموده تا هر زمان که قفل تخت توسته شما باز شود امکان استفاده از تخت فراهم گردد در غیر این صورت هیچ گاه تخت باز نمی شود.

 

تخت تاشو

 

 

   شما میتوانید با اطمینان خاطر از محصولات بهجا استفاده کنید و از ضمانت بدون شرط ما استفاده کنید.