محتوا

شارژ جک تخت تاشو

جک تخت تاشو و شارژ کردن

تخت خواب تاشو انواع مختلفی و جک تخت تاشو اهمیت زیادی دارد که با توجه به نیاز و سلیقه خود میتوانید آنها را انتخاب کنید. امروزه تخت خواب تاشو بسیار مورد استفاده قرار میگیرد زیرا فضای کوچکتری را اشغال میکند و برای کسانی که نیازمند فضای کارآمد و دارای محیط کوچک است بسیار پرکاربرد میباشد.

تخت خواب های معمولی فضای زیادی را اشغال می کنند و برای فضا های کوچک مناسب نیستند امروزه با تولید تخت خواب  تاشو شما به راحتی میتوانید تخت خواب خود را در هر جا از محیط اتاق  قرار دهید این نوع تختخواب ها انواع و قابلیت های متنفاوتی دارند.

از دیگر مزیت این تخت خواب ها میتوان به نحوه قرار گیری و مدل طراحی آنها اشاره کرد که طبق سلیقه شما صورت میگیرد.

 

تخت تاشو

تخت تاشو

 

نحوه جمع شدن و باز شدن تخت تاشو

با استفاده از فنر و پیستون های بکاربرده در جک های میتوان تخت را به راحتی جمع و فشرده کرد مکانیسم فنری می‌تواند وزن بیشتری را از آنچه فکر می‌کنید تحمل کند و این واقعیت که می‌توانید تنش در فنرها را تنظیم کنید نیز به خودی خود ویژگی مفیدی است.

جک گازی شیردار

پیستون، روشی آسان‌تر برای انجام هرگونه تنظیم لازم در تخت تاشو است.  از پیستون‌ها برای استفاده از فشار گاز یا فشار هوا استفاده می‌کنند. این تخت‌ها معمولاً برای افزایش ایمنی، مکانیزم قفل شدن را دارند. این امر باعث می‌شود که تخت حتی اگر مشکلی در مورد پیستون‌ها وجود داشته باشد، بسته بماند و از خطر جلوگیری کند. سیستم بالابر پیستون به فضای کمتری نسبت به مکانیسم های فنری احتیاج دارد.

جک های گازی  بهجا گزینه بسیار مناسب و ایمنی هستند.

 

مشخصات فنی جک گازی تخت خواب

نیروی اولیه یکعدد جک گازی تخت خواب ۳۰۰۰ نیوتن ) هر عدد جک تقریبا” ۳۰۰ کیلوگرم وزن را تحمل خواهد کرد و قیمت جک گازی تخت خواب بسیار ارزنده می باشد

– این جک گازی دارای سوپاپ تنظیم فشارجهت تقلیل نیروی اولیه جک به نیروی مورد نیاز، بنا به وزن درب تخت و تشک می باشد

– مرکز تا مرکز سوراخهای جک درحالت باز ۵۲ سانتیمتر و درحالت بسته ۳۲ سانتیمتر است

– طول سیلندر: )از مرکز سوراخ سیلندر تا انتهای سیلندر ۲۹ سانتیمتر می باشد

– دارای گارانتی تعویض تا ۲۴ ماه بی قید و شرط می باشد

– سازنده این محصول ساخت کشور ایران می باشد و همچنین وزن جک : ۷۰۰ گرم می باشد

 

نکات جک تخت تاشو و شارژ آن

ایمنی و کیفیت تخت تاشو در کنار ظاهر زیبا اهمیت زیادی دارد مسلما علاوه بر ایمنی و کیفیت بدنه ایمنی و کیفیت یراق آلات تخت خواب تاشو نیز اهمیت بسیاری دارد کیفیت و قیمت جک گازی تخت خواب تاشو شرکت بهجا از این قاعده مستثنی نیست .

کیفیت مواد اولیه و فرآیند تولید جکها بدلیل تحمل وزن زیاد درب تخت و تشک اهمیت فوق العاده ای دارد، زیرا عدم رعایت استانداردهای لازم منجر به خرابی زود هنگام و عملکرد نامناسب جک خواهد شد

جک تخت تاشو

جک تخت تاشو

ذکر این نکته بسیار ضروری و مهم است که  فشار نیروی جک توسط سوپاپ تعبیه شده درانتهای جک بنا به وزن درب تخت و تشک قابل تنظیم
فقط کم شدن میباشد لیکن درصورت کم کردن بیش از حد،دیگر نیروی لازم را نداشته و نیاز به شارژ مجدد دارد.

 

تذکرات مهم جک

چنان چه جک به مرور دچارافت فشارشود ( بدلیل معیوب شدن و بروز نشتی درجک  ) و دیگر نیروی لازم برای تحمل وزن درب تخت را نداشته باشد ، قابل شارژ نبوده ، ودر صورت شارژ ، مجددا” دچار افت فشار خواهد شد.

بعضا” مشاهده می شود برخی افراد سود جو اینگونه جکها را جمع آوری کرده و پس از تعمیر و شارژ مجدد بدون ضمانت و گارانتی و شاید با قیمت نازل در فروشگاهها عرضه می کنند.

جک

طبعا” این گونه جکها خیلی زود و شاید درهمان ساعات اولیه نصب تخلیه وغیرقابل استفاده خواهند شد متاسفانه برخی تولید کنندگان نامعتبر و غیر برند جکهای مصرفی خود را خارجی ( ترکیه – ایتالیا – آلمان و ….) معرفی کرده و با دروغ پردازی اقدام به مطالبه وجوهات غیرمتعارفی از مشتریان می نمایند.

به جهت آگاهی کامل از مشتریان گرامی تقاضا مندیم قبل از هر گونه اقدام به خرید نسبت به کیفیت و قیمت جک گازی تخت خواب تاشو از طریق مراجعه به وب سایت شرکت بهجا ، تلفن شرکت و درگاه های دیگر اطمینان حاصل فرمایید

قیمت جک گازی تخت خواب تاشو شرکت بهجا علاوه بر کیفیت محصول از قیمتی مناسب برخوردار است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *