محتوا

بهترین برند تخت تاشو

تخت تاشو چیست؟

تخت تاشو یا همان تخت خواب دیواری،  انواع تخت‌ هایی هستند که با صرفه‌ جویی در فضا و زیبابخشی به اتاق، برای شما یک فضای بهینه را فراهم می‌کنند. تخت تاشوها عموماً همراه با کمد، کشو، قفسه، میز تحریر، مبل مجموعه کاملی را در یک پکیج جمع‌ و جور با طراحی خاص، باکیفیت و امن برای شما فراهم می‌کنند.

با خرید تخت های تاشو از شرکت محبوب و آشنای بهجا ، نگرانی برای چیدمان و چگونگی قرار دادن بقیه وسایل در اتاق وجود نخواهد داشت. با یک طراحی خلاقانه و زیبا، تمامی آنچه نیاز است، با توجه به سلیقه مشتری و متناسب با فضای اتاق در مجموعه محصولات تاشوسازان وجود دارد.

 

مبل تخت خواب شو

مبل تخت خواب شو

 

چرا تخت خواب تاشو؟

با در نظر گرفتن این نکته که امروزه اکثر خانه ها به شکل آپارتمان در آمده اند و کمتر با خانه های ویلایی مواجه می شویم،  بسیاری از افراد دچار کمبود جا در فضای اتاق خواب خود هستند و تخت های بزرگ و قدیمی فضای بسیار زیادی از اتاق خواب را امروزه اشغال میکنند.

پس اگر شما در خانه ای زندگی می کنید که به دلیل فضای کم در اتاق خواب امکان قرار دادن تخت خواب در آن را ندارید بهتر است از مدل تخت خواب های تاشو استفاده نمایید.

 

تخت تاشو مدرن و به روز

                تخت تاشو مدرن و به روز

مدل تخت تاشو با اشغال کمترین فضا در اتاق خواب بیشترین و بهترین امکانات را در اختیار شما قرار می دهد و این مدل تخت خواب ها از شلوغ شدن فضای اتاق خواب های کوچک  جلوگیری می کنند.

همچنین اغلب طراحان دکوراسیون داخلی برای طراحی  اتاق خواب های کوچک ، تخت خواب های تاشو را پیشنهاد می دهند

زیرا این مدل تخت خواب ها به شما این امکان را می دهند که به راحتی از تخت خواب های تاشو یک نفره و یا دو نفره در فضای اتاق خواب کوچک استفاده کنید

و در صورت عدم نیاز به تخت خواب آن را جمع کنید و که در این صورت فضای اتاق خواب به شما برگردانده می شود.

 

مزیت تخت تاشو

با توجه به اینکه در طول شبانه روز  در مقایسه با طول روز ، مدت زمان کمی نیاز به استفاده از تختخواب دارید

و عملا در مابقی ساعات ، تخت تقریبا ، بلا استفاده می باشد، استفاده از تخت تاشو این امکان را فراهم می کند تا در ساعات بدون استفاده  ، فضای اتاق بزرگتر و و کارآمدتر باشد. دین معنا که فضای زیادی از اتاق خواب شما آزاد می شود و می توانید در هنگام جمع کردن تخت خواب از فضای خالی موجود در اتاق خواب نهایت استفاده را ببرید.

تخت تاشو جدید

                    تخت تاشو جدید

تخت خواب دو نفره و تخت خواب های یک نفره به ازای هر نفر ۲ متر مربع از فضای اتاق خواب را اشغال می کنند که در صورت استفاده از مدل مبل تختخواب شو که انواع مختلف آن در بهجا موجود است، در زمان جمع شدن تخت خواب همین مقدار متر مربع به متراژ اتاق خواب شما اضافه می شود.
تخت خواب های تاشو همچنین به طراحان این امکان را می دهند تا از حداقل فضای اتاق خواب نهایت استفاده را ببرند.

 

معایب استفاده از تخت خواب تاشو

توجه داشته باشید که تنها جنس تایید شده برای طراحی تخت تاشو ام دی اف با فشردگی بالا است بنابراین بهتر است شما در زمان خرید این مدل تخت خواب ها از با کیفیت بودن جنس ام دی اف مطمئن شوید تا بتوانید سالیان طولانی از تخت خواب استفاده نمایید.

تخت خواب های تاشو با توجه به ابعاد اتاق خواب ساخته می شوند و روی دیوار اتاق خواب نصب می شوند از ین رو جا به جایی این مدل تخت خواب ها علاوه بر این که به راحتی امکان پذیر نیست نیازمند صرف زمان  نیز می باشد.

تاشو دونفره

بنابراین بهتر است شما فضای نصب تخت خواب تاشو را قبل از خرید این مدل تخت خواب به خوبی محاسبه کنید.
توجه داشته باشید که مهم ترین نکته در انتخاب مدل تخت خواب تاشو توجه به کیفیت آن است.

تختخواب

                           تختخواب

زیرا در صورت وجود کوچک ترین کوتاهی در تولید و نصب این مدل تخت خواب ها ممکن است اتفاق های ناخوشایندی ایجاد شود.

اما نگران ای مسائل نباشید. بهجا شرکت پرسابقه و مورد اطمینان است و شما میتوانید تمامی محصولات را با بهترین کیفیت و دوام و ضمانت از ما تهیه کنید.

تاشو کمجا

                   تخت تاشو کمجا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *