بزرگتر نشان دادن و زیبا جلوه دادن خانه

از زمان های قدیم نگهدای خانه های بزرگ و گران کاری دشوار و پر خرج بوده که خود مساله ای است که باید در مورد حل آن تفکری کرد ، اما امروزه مردم روی به آپارتمانهای کوچک و ارزانتر نسبت به خانه های بزرگ آورده اند ولی مشکلی که پیش می آید نبودن فضای کافی در آپارتمان ها است. حال باید چه کرد؟ در این مقاله برخی راهکارهای خوب را با هم بررسی خواهیم کرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از زمان های قدیم نگهدای خانه های بزرگ و گران کاری دشوار و پر خرج بوده که خود مساله ای است که باید در مورد حل آن تفکری کرد ، اما امروزه مردم روی به آپارتمانهای کوچک و ارزانتر نسبت به خانه های بزرگ آورده اند ولی مشکلی که پیش می آید نبودن فضای کافی در آپارتمان ها است. حال باید چه کرد؟ در این مقاله برخی راهکارهای خوب را با هم بررسی خواهیم کرد.

آپارتمان های کوچک فضای کمی برای استفاده دارند اما به خوبی طراحی شده اند و با توجه به فضای کم زیبایی خاصی دارند . حال با توجه به فضای کم خانه باید دست از رویای داشتن یک خانه زیبا کشید؟ خیر شما میتوانید از راهکار های زیر استفاده کنید تا نتیجه مطلوبی جهت طراحی و دکوراسیون خانه خود بگیرید.

1 – استفاده از مبل های زیبا و راحتی ، امروزه یکی از راه های زیباتر جلوه دادن خانه استفاده از مبلمان های زیبا و راحتی می باشد ، به غیر از زیبایی آن میتوان به استفاده آسان و راحتی آن بودن آن اشاره داشت .

مبلمان اداری - بهجا تخت تاشو

2 – استفاده از رنگ آمیزی زیبا و دلنشین برای آرامش مهمان و اعضا خانواده.

مبلمان اداری - تاشو

3 – استفاده از تزئینات همرنگ یا متضاد اما توجه داشته باشید خانه را زیاد شلوغ نکنید

4 – استفاده از کابینت های زیبا در آشپزخانه

در زمان ورود به آشپزخانه اولین چیزی که به چشم میخورد کابینت های آن است ، باید توجه داشت که یکی از ابزار های زیبا و کاربردی آشپزخانه کابینت آشپزخانه است که باید برای زیباتر کردن محیط اشپزخانه طرحی زیبا انتخاب کرد .

کابینت آشپزخانه - بهجا

5 – استفاده از تخت خواب تاشو

امروزه استفاده از تخت های تاشو امری ضروری بوده و نیاز هر خانه است زیرا خانه های امروزی کوچکتر شده و نیاز به فضای بیشتری دارد . تخت های تاشو مدل های مختلفی دارند مانند ( تخت خواب تاشو باکسی – تخت خواب های تاشو بدون بدنه – تخت خواب های تاشو دیواری با بدنه ) یکی از مزیت های این نوع تخت خواب ها کمچا بود و سهولت در استفاده است . شما فقط در زمانی که نیاز به استراحت یا خواب داشته باشید به اتاق خواب خود رفته و از مکانی دلنشین و آرامش بخش استفاده میکنید . حال اگر این مکان بهم ریخته یا شلوغ باشد و یا از وسایل بزرگ در آن استفاده کرده باشید ، آیا آرامشی که دنبال ان بوده اید خواهید داشت؟ پس اگر به دنبال آرامش و خوابی آسوده هستید باید بدانید که انسان در فضا های تنگ و شلوغ متنفر است زیرا اسنان همواره به دنبال ارامش و راحتی است . پس بجای یک تخت ثابت میتوانید از تخت های تاشو دیواری استفاده کنید که هم فضای کمتری میگیرد و هم زیبایی خاصی به اتاق خواب شما میبخشد حال فقط در زمان استراحت میتوانید از تخت خود استفاده کنید و خواب خوشی داشته باشید و در زمانی که نیاز به تخت خود نداشتید میتوانید آن را سرجای خودش قرار دهید و از فضای بیشتر در اتقا خود بهره ببرید .

تخت تاشو دیواری - بهجاتخت تاشو - کم جا - تخت کم جا

تخت خواب تاشو باکسی - بهجا

garakani1991
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *