تخت خواب تاشو

تخت خواب تاشو انواع مختلفی دارد که با توجه به نیاز و سلیقه خود میتوانید آنها را انتخاب کنید. امروزه تخت خواب تاشو بسیار مورد استفاده قرار میگیرد زیرا فضای کوچکتری را اشغال میکند و برای کسانی که نیازمند فضای کارآمد و دارای محیط کوچک است بسیار پرکاربرد میباشد.

تخت خواب های معمولی فضای زیادی را اشغال می کنند و برای فضا های کوچک مناسب نیستند امروزه با تولید تخت خواب  تاشو شما به راحتی میتوانید تخت خواب خود را در هر جا از محیط اتاق  قرار دهید این نوع تختخواب ها انواع و قابلیت های متنفاوتی دارند.

از دیگر مزیت این تخت خواب ها میتوان به نحوه قرار گیری و مدل طراحی آنها اشاره کرد که طبق سلیقه شما صورت میگیرد.

 

تخت خواب تاشو دونفره

                تخت خواب تاشو دونفره

 

انواع تخت خواب تاشو

تخت خواب تاشو  انواع مختلفی مانند تخت خواب تاشو یک نفره،دونفره، مخصوص کودک و نوجوان دارد. تخت خواب تاشو برای اتق هایی با فضای کم و فضا های دانشگاهی بخصوص خوابگاه ها پر کاربرد میباشد . دلایل بسیاری وجود دارند که باعث شده‌اند تخت خواب‌های تاشو در دهه‌های اخیر محبوبیت بسیاری پیدا کنند.

هر مدل تخت تاشو که مد نظر شماست در بهجا موجود است و با دیدن محصولات ما میتوانید طبق سلیقه خود هر یک را انتخاب کنید.

 

نحوه جمع شدن و باز شدن تخت خواب تاشو

با استفاده از فنر و پیستون های بکاربرده در جک های میتوان تخت را به راحتی جمع و فشرده کرد مکانیسم فنری می‌تواند وزن بیشتری را از آنچه فکر می‌کنید تحمل کند و این واقعیت که می‌توانید تنش در فنرها را تنظیم کنید نیز به خودی خود ویژگی مفیدی است.

پیستون، روشی آسان‌تر برای انجام هرگونه تنظیم لازم در تخت تاشو است.  از پیستون‌ها برای استفاده از فشار گاز یا فشار هوا استفاده می‌کنند. این تخت‌ها معمولاً برای افزایش ایمنی، مکانیزم قفل شدن را دارند. این امر باعث می‌شود که تخت حتی اگر مشکلی در مورد پیستون‌ها وجود داشته باشد، بسته بماند و از خطر جلوگیری کند. سیستم بالابر پیستون به فضای کمتری نسبت به مکانیسم های فنری احتیاج دارد.

جک های گازی  بهجا گزینه بسیار مناسب و ایمنی هستند.

 

تاشو جک دار

                     تاشو جک دار

معایب تخت خواب های تاشو دیواری

از معایب تختخواب تاشو میتوان به کوتاهی بعضی از نصاب ها و استفاده از یراق نامناسب و همینطور جنس نا مرغوب اجزای تخت اشاره کرد که خوشبختانه ما این مشکل را حل کرده و از بهترین کیفیت اجناس در تخت تاشو دیواری استفاده شده است.

 

قیمت هر وسیله در تجهیزات دکوراسیون داخلی منزل به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد از جمله جنس، یراق، اندازه، نوع ساخت و … در قیمت تخت تاشو این موارد ذکر شده نیز می تواند تاثیر گذار باشد لذا در صورتی که قصد خرید این نوع از تجهیزات دکوراسیون داخلی را دارید می توانید با بازدید محصولات متنوع بهجا، کالای مورد علاقه خود را انتخاب و سفارش دهید.

 

مقرون به صرفه بودن تخت تاشو

در بسیاری از مواقع افراد توان خرید تخت های نو را نداشته و یا به هر دلیل به سرعت تغییر دکوراسیون داده و لوازم مصرفی خود را عوض می کنند.

در چنین زمان های گفته شده ای می توان از تخت تاشو ف به عنوان بهترین گزینه انتخاب یاد کرد چرا که با قیمت مقرون به صرفه و مناسبی که دارد توان خرید را به قشر وسیعی از جامعه می دهد.

تختخواب تاشو

            تخت خواب تاشو مدرن بهجا

 

ابعاد تخت های دونفره بهجا

 

علاوه بر اینکه این تخت دو نفره میباشد میتواند قابلیت های دیگری نیز داشته باشد که نظر شما را نسبت به اضافه کردن این سرویس در اتاق خواب جلب نماید

  • عمق تخت تاشو دو نفره حد اقل ۶۰ سانتی متر است و میتوان از فضای داخل آن استفاده کرد.
  • از فضای داخلی میتوان هم کتابخانه و هم ویترین  و باکس های شخصی تعبیه کرد.
  • این نوع تخت اگر زمین باشدبیشتر فضای یک اتاق را  اشغال میکند اما تخت تاشو در فضا صرفه جویی میکند.
  • باز کردن آن جهت جابجایی آسان بوده و میتواند توسط نصاب به راحتی باز و دوباره مونتاژ شود.
  • نمایر درب این تخت ها فضای بیشتری برای زیبا جلوه دادن خود خواهد داشت.

 

تخت خواب تاشو دو نفره افقی عمق 45

تخت خواب تاشو دو نفره افقی عمق ۴۵

 

تخت تاشو دو نفره عمق 45