مقالات ویژه

جدیدترین مدل های تخت خواب‌ سال ۲۰۲۰

جدیدترین مدل های تخت خواب‌ شیک ۲۰۲۰

اتاق خواب از آن اتاق‌هایی است که اغلب شما وقت زیادی را در آن صرف می‌کنید، پس به چیدمان آن نهایت توجه را داشته باشید. سرویس خواب از آن دسته مبلمانی است که در هر خانه‌ای با هر متراژی و با هر تعداد اتاقی دیده‌ می‌شود و می‌توان گفت: وجود آن در هر خانه‌ای حیاتی است. امروزه تخت‌ خواب‌ های جدید دارای تنوع بسیار هستند و این ویژگی علاوه بر آنکه انتخاب را سخت‌تر کرده، دست شما را نیز بازتر کرده است. تخت خواب‌ های مدرن و جدید بر روی دکوراسیون و نمای اتاق خواب، بسیار تاثیرگذار است. پس باید تخت خوابی مناسب با سلیقه و همچنین متناسب با سایر مبلمان اتاق تهیه کنید تا جلوه‌ای ویژه به اتاق خواب بدهد و زیبایی‌اش را دوچندان کند.

ما در این مقاله انواع مختلفی از تخت خواب‌ های جدید را به همراه نکاتی طلایی برای شما قرار داده‌ایم تا در هنگام خرید تخت خواب، بهترین انتخاب را داشته باشید. با ما همراه شوید.

تخت خواب چوبی (MDF)

امروزه انتخاب اکثر افراد برای تخت خواب، ام دی اف است. این نوع چوب در انواع مختلف مبلمان دیگر مانند: کابینت، کمد و … نیز کاربرد دارد. چوب ام دی اف، علاوه بر کیفیت، دوام بالا و تنوع در ساخت، قیمت مناسبی هم دارد و همین ویژگی‌ها آن را محبوب کرده است. چوب ام دی اف از خاک اره و چسب تشکیل شده‌است اما جلوه چوب طبیعی را دارد.

در زیر نمونه‌های شیک و لوکس تخت‌ خواب‌ های جدید از جنس ام دی اف را قرار داده‌ایم.

تصویر یک (تخت خواب مدرن با مصالح ام دی اف)

تصویر دو (تخت خواب با مصالح ام دی اف و بافت خاص)

تصویر سه (تخت خواب با ام دی اف ترکیه‌ای)

تصویر چهار (تخت خواب همراه ام دی اف با طرح ساده و مدرن)

تصویر پنج (تخت خواب با مصالح ام دی اف با تم تیره )

تصویر شش (سرویس خواب با مصالح ام دی اف با تم روشن )

تخت خواب‌ های کمجا و تاشو

امروزه به ‌خاطر کوچک ‌شدن فضای خانه‌ها، انتخاب اکثر افراد، مبلمانی است که فضای کمتری را اشغال می‌کنند. دسته‌ای از این مبلمان، از نوع کمجا و تاشو هستند که قابلیت جمع‌شدن دارند؛ به‌طوری که به‌راحتی می‌توانید از حداکثر فضای خود استفاده کنید. تخت خواب‌ های کم‌جا و تاشو هم جزئی از این نوع مبلمان هستند که با وجود اینکه شیک و لوکس هستند، کم‌ترین فضای اتاق شما را اشغال می‌کنند و بسیار کاربردی طراحی شده‌اند.

در زیر نمونه‌های از این مدل تخت خواب‌ها را برایتان قرار داده‌ایم.

جدیدترین مدل های تخت خواب ۲۰۲۰

سخن آخر

نمونه‌های متنوعی از تخت خواب را با سبک‌ها و رنگ‌های مختلف مشاهده کردید. پیشنهاد ما به شما این است که مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین مصالح را برای تخت خواب جدید خود انتخاب کنید. زیرا سرویس خواب از آن دسته مبلمانی است که زمان زیادی طول می‌کشد تا به تعویض آن فکر کنید.