چرا باید تخت تاشو بخریم

تخت دیواری یک راه حل قطعی برای این مشکل است. تخت تاشو در اندازه های یک و دو نفره  عرضه می شود. تخت خواب دونفره  مناسب برای زوج های جوان و آپارتمان های کوچک است.

قیمت تخت تاشو دونفره افقی

 

شما می توانید این تخت ها را همانند یک کمد دیواری در کنار دیوار داشته باشید. همچنین با افزودن انواع شلف، کشو و کمد در کنار آن می توان دکوراسیون زیبایی در اتاق خواب به وجود آورد. تخت تاشو این قابلیت را دارد که علاوه بر جانمایی در اتاق خواب می توان آن را در کنار سالن و پذیرایی داشته باشید.

انواع مبل تخت خواب شو این قابلیت را دارند. آپارتمان هایی که اتاق خواب ندارند و یا سوئیت ها می توانند به خوبی از کمد تخت خواب شو در کنار سالن خود استفاده کنند.

قیمت تخت تاشو دونفره افقی

تخت تاشو افقی

کمد و تخت تاشو

انواع تخت تاشو را می توان در اتاق خواب و یا گوشه سالن و پذیرایی خانه های کوچک بکار برد. در مدل های معمولی تخت در درون یک قاب چوبی بصورت افقی و یا عمودی در کنار دیوار قرار می گیرد. هنگام استفاده از تخت درب قاب را باز کرده و تخت بر روی زمین قرار خواهد گرفت.

پس از استفاده نیز تخت تاشو دونفره به درون قاب جمع شده و فضای کافی در اتاق در دسترس قرار می گیرد. علاوه بر مدل های ساده ای که عنوان شد برخی از تخت های تاشو دارای کمد، شلف، کشو و طبقه های متعددی هستند که می توان انواع وسایل تزئینی و دکوری را بر روی آن قرار داد.

قیمت تخت تاشو دونفره افقی

 

کمد تخت خواب شو علاوه بر اتاق ها و آپارتمان های کوچک، برای خانه های بزرگ نیز مناسب است. تنوع زیاد مدل ها و امکان طراحی انواع کمد و شلف در کنار تخت خواب کم جا موجب استقبال افراد زیادی از آن ها شده است. برخی افراد ترجیح می دهند که تخت خواب خود را پس از استراحت جمع کنند و از فضای موجود برای کارهای دیگر استفاده کنند.

تخت کم جا دونفره بدلیل استفاده تنها در مواقع استراحت، دیرتر کثیف شده و روکش تشک آن کمتر از تخت های معمولی نیاز به شستشو پیدا می کند. تخت تاشو دو نفره بهترین پیشنهاد برای این دسته از مشتریان است. در ادامه به معرفی انواع مدل های تخت دیواری را معرفی می نمائیم.

انواع مدل های تخت کم جا دونفره

تخت کم جا دونفره در انواع و مدل های مختلفی تولید و عرضه می شوند. ویژگی مشترک تمام طرح ها در امکان جمع کردن تخت در درون یک قاب کنار دیوار است. تنوع زیادی در انواع تخت تاشو دیده می شود. امکان تعبیه کمد دیواری، شلف، قفسه، کشو، دراور، میز تحریر و طبقات مختلف در کمد تخت خواب شو وجود دارد.

قیمت تخت تاشو دونفره افقی

 

شما می توانید تمام یک دیوار اتاق خواب را برای اینکار در نظر بگیرید. بدین ترتیب دیگر نیازی به کمد و سایر وسایل بطور جداگانه نداریم بلکه می توان تمام این لوازم را در یک مجموعه زیبا و جذاب در کنار هم داشته باشیم.

شما با خرید کمد تخت خواب شو و یا انواع مبل تخت خواب شو در واقع علاوه بر تهیه تخت خواب می توانید کمد، مبل، قفسه و یا دراور نیز داشته باشید. جنس مدل های تخت تاشو در اغلب موارد از چوب است. انواع چوب ام دی اف و یا چوب پرسی با روکش های متنوع ضد آب و مستحکم برای ساخت تخت بکار می روند. بدین ترتیب تنوع زیادی در طرح و رنگ تخت خواب ها دیده می شود.

خرید آسان و مطمئن از بهجا

تخت تاشو با توجه به زیبایی و کارایی فوق العاده ای که دارند برای استفاده در منازل و موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اگر تصمیم دارید که یکی از انواع مدل های تخت کم جا را در منزل و آپارتمان خود داشته باشید، انواع مدل های وب سایت را مشاهده کنید.

قیمت تخت تاشو دونفره افقی

بهجا با سابقه درخشان و رضایت مشتریان در امور طراحی و تولید انواع تخت خواب و مبلمان چوبی، طیف وسیعی از مدل های تخت خواب را طراحی و عرضه می کند.

در صورتیکه طرح و مدل مد نظر خود را در وب سایت مشاهده نمی کنید می توانید سفارش ساخت آن را به کارشناسان شرکت بهجا  بدهید.

تمام محصولات از جنس چوب و با استحکام و مقاومت عالی تولید می شوند. از طرفی انواع روکش های ضد خش و ضد آب در رنگ های مختلف بر روی محصولات استفاده می شود. برای دیدن مدل های مختلف تخت تاشو دونفره افقی بهجا و اطلاع از شرایط سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید  و یا از محصولات سایت دیدن نمایید.