تختخواب تاشو

تختخواب تاشو

تخت تاشو مدرن و به روز

تختخواب تاشو :

تختخواب تاشو انواع مختلفی دارد و فضای کوچکتری را اشغال میکند و بر کسانی که نیازمند فضای کارآمد و دارای محیط کوچک است بسیار پرکاربرد میباشد تختخواب های معمولی فضای زیادی را اشغال می کنند و برای فضا های کوچک مناسب نیستند امروزه با تولید تختخواب های تاشو شما به راحتی میتوانید تختخواب خود را در هر جا از محیط اتاق و … قرار دهید این نوع تختخواب ها انواع و قابلیت های متنفاوتی دارند.

انواع تختخواب تاشو :

تختخواب تاشو به صورت طبقه ایی . یک نفره . دونفره تقسیم میشود و برای کودکان و نوجوانان . فضا های دانشگاهی بخصوص خوابگاه ها پر کاربرد میباشد . دلایل بسیاری وجود دارند که باعث شده‌اند تخت خواب‌های تاشو در دهه‌های اخیر محبوبیت بسیاری پیدا کنند. به هر روی، ما در این مقاله در مورد این نوع تخت خواب بیشتر صحبت خواهیم کرد؛ با بهجا همراه شوید.

 

 

 

تختخواب تاشو

این تختخواب‌ها در چندین سبک، رنگ و طرح مختلف تولید می‌شوند. بسیاری از آن‌ها برحسب نیارهای گوناگون افراد، گزینه‌های مختلف دیگری را نیز دارند. اینها ممکن است شامل مناطق ذخیره سازی (کشو)، روشنایی و موارد دیگر باشند.

ویژگی تختخواب تاشو :    تختخواب تاشو

  • فضای باز :  این نوع تختخواب ها به دلیل فشرده بودن و ساخت طراحی ویزه خود فضای کمی را اشغال میکنند . و فضای زیادی در اختیار شما نسبت به تختخواب های معمولی قرار میدهند.
  • اتاق های چند منظوره :  تختخواب‌های تاشو شما را قادر می‌‌سازد تا برای یک اتاق چندین هدف داشته باشید. مثلاً می‌توانید با جمع کردن تخت، از اتاق به عنوان یک فضای کار یا ورزش استفاده کنید. همچنین از این فضا می‌توانید از زمان حضور مهمان نیز به عنوان اتاق مهمان استفاده کنید.
  • سبک طراحی :   این تخت‌ها روز به روز ایمن‌تر، کاربردی‌تر و حتی مقرون به صرفه‌تر می‌شوند. تختخواب‌های تاشو که بر روی دیوار جمه می‌شوند، تقریباً هیچ آسیبی به دیوار وارد نمی‌کنند و در صورت لزوم و به راحتی به مکان جدید منتقل می‌شوند. شاید بهترین بخش طراحی تخت تاشو، امکانات سفارشی سازی آن باشد. سبک زندگی، مقدار فضا و خواسته‌ها و نیازها، یک تخت مورفی می‌تواند همان چیزی باید که می‌خواهید.
چگونگی جمع شدن تختخواب تاشو :

با استفاده از فنر و پیستون های بکاربرده در آن میتوان تخت را به راحتی جمع و فشرده کرد مکانیسم فنری می‌تواند وزن بیشتری را از آنچه فکر می‌کنید تحمل کند و این واقعیت که می‌توانید تنش در فنرها را تنظیم کنید نیز به خودی خود ویژگی مفیدی است.

پیستون، روشی آسان‌تر برای انجام هرگونه تنظیم لازم در تخت تاشو است. پیستون‌ها برای استفاده از فشار گاز یا فشار هوا استفاده می‌کنند. این تخت‌ها معمولاً برای افزایش ایمنی، مکانیزمی قفل شدن را دارند. این امر باعث می‌شود که تخت حتی اگر مشکلی در مورد پیستون‌ها وجود داشته باشد، بسته بماند و از خطر جلوگیری کند. سیستم بالابر پیستون به فضای کمتری نسبت به مکانیسم های فنری احتیاج دارد.

جهت خرید انواع تختخواب تاشو میتوانید با بهجا تماس حاصل فرمایید

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *