مقالات ویژه

ایده هایی جدید برای اتاق ناهارخوری جمع و جور ولی بسیار شیک !

طراحی اتاق ناهارخوری کوچک نسبت به طراحی اتاق خواب و اتاق نشیمن جمع و جور بسیار سخت تر است. اغلب ما درباره فضای محدود در خانه هایمان شکایت کرده و از آن به عنوان بهانه ای برای هر نوع دکوراسیون پیچیده استفاده می کنیم، ولی در تخیل، فضا مطمئنا محدودیتی ندارد.

به گزارش پرشین وی بسیاری از فضاهای اختصاص داده شده به ناهارخوری بسیار زیبا، کوچک و جمع و جور هستند ، تنها چیزی که نیاز دارید، کمی برنامه ریزی صحیح و داشتن قوه ابتکار است تا از عهده این مشکل برآیید.

 

اتاق ناهارخوری جمع و جور ولی بسیار شیک

از سوی دیگر چیدمان دکوراسیون ناهارخوری در فضای کوچک نیاز به صبر زیاد دارد، وقتی در فروشگاه مبلمان قدم می زنید و یا به فروشگاه های اینترنتی نگاه می کنید، با شمار زیادی از میزناهارخوری های بزرگ و صندلی های پهن مواجه می شوید که بسیار چشمگیر و زیبا به نظر می رسند ولی بیشتر مناسب فضاهای بزرگ هستند. به گزارش پرشین وی وقتی آنها را به خانه می آورید متوجه اشتباه خود می شوید.

اتاق ناهارخوری جمع و جور ولی بسیار شیک

بنابراین باید در انتخاب مبلمان مناسب برای فضای کوچک خود نیز دقت کافی داشته باشید. مجموعه تصاویر زیر ایده های بسیار جالبی برای چیدمان یک فضای ناهارخوری کوچک و در عین حال شیک به شما خواهد داد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *